Links

Folk Podia:
 
Folkcafé de Liemers op facebookwww.facebook.com/folkcafedeliemers
 
Folkclub Twente: folk.twente.org
 
Sneek Music Inn: www.musicinnsneek.nl
 
Balfolk: www.balfolk.nl
 
Cadansa : www.cadansa.nl
 
 
 
Podium info  : www.podiuminfo.nl/
 
 
Folk info sites:
 
Stichting volksmuziek Nederland: www.volksmuziek.nl
 
 
 
 
Geluidstechniek:
Licht en geluidstechniek: Technicuz: www.technicuz.nl
Timmer Theater & events: tteinformatie@gmail.com
 
De Liemers:
 
Artiesten:
 
 
 
 
Wild Geese: www.wildgeese.nl/
 

Benny Bakker: www.bennybakker.nl

 
Devils in disguise: devilsindisguise.webnode.nl/
 
Frank en Piet: www.frankpiet.be
 
 
 
Lemon Squeeze: lemon-squeeze.webnode.nl/
 
 
The Underdogs: www.the-underdogs.nl/
 
Paul Mulder: paulmulder.weebly.com/
 
Een Goed Reden: www.facebook.com/cleem70
 
 
 
Tuesday Night Music Club: www.facebook.com/tuesdaynightmusicclub100
 
Americana Unlimited: www.americana-unlimited.nl/
 
Van Verre: vanverre.com/
 
Leo de Kruis: www.leodekruis.nl/
 
 
BehindTheSink: www.behindthesink.nl
 
Klezmore: www.klezmore.com
 
 
Brightness: www.brightness.nu
 
Famous Bluebird: famousbluebird.nl
 
UKE22: www.uke22.nl
 
De Vliering: www.devliering.nl
 
 
Chimera www.chimera.nu